Po raz kolejny Uczniowie klas: 5a,6b,6c,7b,7d,7c,8a, 8b uczestniczyli w dwóch projektach:

• „My Garden in the class”, którego celem było nauka o  pielęgnacji i dbania o rośliny, a także zdobywanie wiedzy na ich temat. Jak każdy z naszych projektów zaowocował po przez wspólne działania, zaangażowanie, a także motywację uczniów do osiągnięcia wspólnych celów. Co więcej projekt będzie uczył uczniów długofalowego podziału obowiązków i organizacji pracy przy pielęgnacji roślin.
  • Drugim projektem był projekt wielkanocny, który był bardzo kreatywny, uczniowie stworzyli różnorodne dekoracje wielkanocne, wszyscy pracowali z pasją i zaangażowaniem, czego rezultatem są urocze i bardzo wyjątkowe dekoracje świąteczne.

Wszystkie nasze wspólne projekty to wielki sukces naszych uczniów, który buduje więzi w grupie i pozytywną atmosferę w szkole.

Piękno kwiatów stworzyło kolorowy zakątek dzięki któremu nasza szkoła i klasa jest piękniejsza, a nauka w niej bardziej przyjemna. Wkład każdego z uczniów sprawił, że przestrzeń edukacyjna stała się nie tylko miejscem nauki ale także oazą zieleni i pozytywnej energii.